امام جمعه گرگان: در تقویت بنیه دفاعی کشور باید پیشرفت کنیم

[ad_1]

کد خبر:
82581232 (6052866)
|
تاریخ خبر:
09/04/1396
|
ساعت:
16:32|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان مرکز استان گلستان اظهار کرد : آمریکایی‌ها مدعی هستند ایران نباید بنیه دفاعی خود را تقویت کند، در حالی که باید در هر مرحله از پیشرفت که قرار داریم برای توسعه بیشتر تلاش کرده و نباید دست روی دست گذشت که استکبار هر کاری را انجام دهد.
نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه دشمن از سپاه زخم خورده است، افزود: آمریکا که خود ام الفساد است تلاش می کند تا برای سپاه مشکل ایجاد کند، زیرا از عملیات موشکی سپاه علیه تروریست ها زخم خورده است.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری به هشتم شوال نیز اشاره کرد و گفت: در 94 سال قبل آل سعود در چنین روزی قبور ائمه اطهار (ع) را در بقیع تخریب کرد و به دنبال آسیب به حرم مطهر پیامبر اکرم (ص) نیز بود که اعتراض عمومی مسلمانان مانع آنان شد.
امام جمعه گرگان اضافه کرد: آل سعود با بهانه توحید این تخریب‌ها را انجام ‌داد، اما در حقیقت می‌خواستند آثار اسلامی را از بین ببرند.
آیت الله نورمفیدی به جنایت آمریکایی ها در سرنگون کردن هواپیمای مسافربری ایران در 12 تیر سال 67 نیز اشاره کرد و افزود اینکه ناو جنگی امریکا در آب های داخلی ایران با دو موشک هواپیمای مسافربری کشور ما را سرنگون و مردم بیگناه را به شهادت رساند ، نشان ازخوی ددمنشانه امریکایی ها دارد.
به گفته خطیب جمعه گرگان؛ امریکایی‌ها ادعا می‌کنند مدافع حقوق بشر هستند اما این چنین فعالیت‌هایی مخالف حقوق بشر بوده و با آن در تضاد است.
نماینده ولی فقیه در گلستان افزود که رفتار امریکایی های مدعی حقوق بشر با مردم بی دفاع یمن نیز چگونه قابل توجیه است، در حالی که بیش از دویست هزار نفر از مردم این کشور در فصل گرم سال به بیماری وبا گرفتار شده اند.
امام جمعه گرگان ادامه داد : حقوق بشر و دموکراسی آمریکا بهانه‌ای برای رسیدن به منافع دولت و رژیم خود است، رژیمی که لایه‌های صهیونیستی به شدت در آن فعال هستند.
7333/1648
خبرنگار: علی قاسمعلی ** انتشار: پری سالارنیا

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *