توان موشکی ایران قابل منازعه و معامله نیست

[ad_1]

کد خبر:
82605189 (6085571)
|
تاریخ خبر:
30/04/1396
|
ساعت:
16:9|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا محمدامین راستی در خطبه های این هفته نماز جمعه سنندج، تحریم های جدید آمریکا علیه تسلیحات موشکی ایران را واهی و بی ارزش خواند و افزود: مردم ما به خوبی از اقتدار موشکی دفاع کرده و خواستار تقویت توان نظامی کشور هستند.
وی ادامه داد: مسئولان کشور نباید با آمریکا و متحدانش کنار بیایند؛ چرا که آنان به محدود کردن توان دفاعی نیز راضی نخواهند شد و به دنبال بهانه های دیگر خواهند بود.
ماموستا راستی به حملات تروریستی اخیر تهران اشاره کرد و گفت: نیروهای سپاه با قدرت پاسخ این جنایت را داده و پایگاه داعش را در خاک سوریه هدف قرار دادند.
وی انجام این عملیات تروریستی را توسط افرادی که خود را کُرد نامیدند محکوم کرد و گفت: این افراد هیچ سنخیتی با قوم کُرد ندارند و دلیل انتخاب این تروریست ها نیز مخدوش کردن چهره کُردها بود که موفق به این کار نشدند.
امام جمعه موقت سنندج در ادامه سخنان خود ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع)، ایشان را یکی از فقهای بزرگ عصر خود عنوان کرد و افزود: بسیاری از عالمان دینی اهل سنت از شاگردان ایشان بودند.
ماموستا راستی با بیان اینکه امام جعفر صادق(ع) مختص به فرقه ای خاص نیست اضافه کرد: ایشان متعلق به تمامی مسلمانان هستند و همگی باید وی را الگوی خود در زندگی قرار دهیم.
وی مسئولان کشور را به پیروی از اخلاق و رفتار امام جعفر(ع) توصیه کرد و گفت: دولتمردان، راه و منش ایشان را سرلوحه کارهای خود قرار دهند تا در خدمت به مردم موفق باشند.
امام جمعه موقت سنندج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی ناهنجاری ها در جامعه اضافه کرد: این مسائل روح انسان را ناراحت می کند و موجب انحراف بیشتر جوانان خواهد شد.
ماموستا راستی جامعه اسلامی سالم را نیازمند داشتن خانواده های سالم عنوان کرد و گفت: همگی باید خود را اصلاح کنیم تا بتوانیم خانواده ای سالم و در نهایت جامعه ای پاک داشته باشیم.
آمریکا در این هفته ۱۸ فرد و نهاد ایرانی را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرد که ‘خلاف روح برجام’ از سوی جمهوری اسلامی توصیف شد.
7355/6108
**خبرنگار: وریا کرمی * انتشار: عباسعلی نقی یان

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *