ساماندهی نیروی انسانی از اقدامات کلیدی پروژه مهر 96 است

[ad_1]

کد خبر:
82573060 (6041881)
|
تاریخ خبر:
31/03/1396
|
ساعت:
15:48|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش خبرنگار ایرنا، رشید قربانی روز چهارشنبه در نخستین نشست ستاد استانی پروژه مهر 96 در سنندج افزود: تمامی فعالیت های پروژه مهر 96، باید برابر شیوه نامه وزارتی و شرح وظایف ابلاغی پیگیری و برنامه ها رصد شود.
وی با بیان اینکه ساماندهی نیروی انسانی از اقدامات کلیدی پروژه مهر است از کارگروه مربوطه خواست با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر، برنامه های نقل و انتقال و سازماندهی معلمان را مدیریت کند.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان بر هماهنگی، برنامه ریزی دقیق امور، تمهید مقدمات برای سال تحصیلی جدید در ابعاد مختلف به ویژه ساماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات، ثبت نام به موقع دانش آموزان و آماده سازی مدارس برای شروع مهری با نشاط تاکید کرد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان نیز در این نشست از پروژه مهر به عنوان نماد مدیریت و مظهر بهره وری نام برد و گفت: همانند سال های قبل دبیرخانه این پروژه در معاونت آموزش متوسطه مستقر و فعالیت های آن آغاز شده است.
مهدی نامدار، ارسال شیوه نامه وزارتی به واحد های اداری و آموزشی استان، تشکیل شورای پروژه مهر در اداره کل و شهرستانها و مناطق، صدور ابلاغ اعضا و ابلاغ شرح وظایف مسئولان کارگروه ها را از مهم ترین اقدامات انجام شده برشمرد.
وی با اشاره به موفقیت استان در اجرای این برنامه گفت: در سال 95 نیز با اهتمام تمامی دست اندرکاران، استان کردستان در اجرای پروژه مهر با کسب امتیاز کامل رتبه برتر کشوری را کسب کرد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان در ادامه با تاکید بر ضرورت شناسایی مسائل و مشکلات به منظور رفع آنها، یکی از چالش های پیش رو را فضاهای آموزشی، آماده سازی و در صورت نیاز جابجایی مدارس و ساماندهی وضعیت فضاها عنوان کرد.
وی اظهار کرد: تامین تجهیزات مورد نیاز مدارس به خصوص تجهیزات هنرستانی و ساماندهی نیروی انسانی از مهم ترین برنامه های پروژه مهر است.
نامدار جذب دانش آموزان دختر به ویژه در مناطق روستایی را اولین اولویت معاونت آموزش متوسطه استان ذکر کرد و گفت: این برنامه باید در دستور کار پروژه مهر قرار گیرد.
7348/6108
**خبرنگار: افسانه گلباغی/**انتشار دهنده: امید بهمنی

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *