پوستر جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی اصفهان رونمایی شد

[ad_1]

کد خبر:
82574883 (6044498)
|
تاریخ خبر:
02/04/1396
|
ساعت:
13:13|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش ایرنا، در این مراسم که پنجشنبه شب در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برگزار شد، دبیر برگزاری دهمین جشنواره مطلبوعات و خبرگزاری های داخلی استان اصفهان زمان برگزاری این جشنواره را 17 خرداد روز خبرنگار اعلام کرد.
17 مرداد سال 1377، ‘ محمود صارمی ‘ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) به دست طالبان در افغانستان به شهادت رسید و این روز به عنوان روز خبرنگار در تقویم ملی کشور ثبت شد.
سید محمد قلمکاریان دبیر برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی استان اصفهان اظهارکرد: این جشواره در 2 محور حرفه ای ( اصلی ) و ویژه ( جنبی ) برگزار می شود.
وی افزود: مقاله، سرمقاله و یادداشت، عکس خبری ( تک عکس و گزارش تصویری)، خبر، گزارش (خبری – تحقیقی)، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه آرایی، طنز مکتوب ( نظم و نثر ) و کاریکاتور (طنز تصویری) از جمله رشته های بخش حرفه ای این جشنواره است.
دبیر برگزاری دهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی استان اصفهان همچنین ترویج فرهنگ نماز در خانواده‌ها، قرآن و عترت،گفتمان ‌سازی اقتصاد مقاومتی با موضوعات ترویج استفاده از کالا و خدمات ساخت کشور و مدیریت و اصلاح الگوی مصرف، شهر خلاق، آسیب اجتماعی، اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، مدیریت مصرف آب شرب و بهداشت، اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال و شهردار موفق رااز موضوعات ویژه ( جنبی ) این جشنواره اعلام کرد.
وی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، شرکت فولاد مبارکه ، شهرداری اصفهان، وزارت نیرو، اتاق بازرگانی، سازمان همیاری های شهرداری های استان و اداره کل بهزیستی استان اصفهان به عنوان حامیان این جشنواره نامبرد و افزود: مسئولیت برگزاری این جشنواره به خانه مطبوعات استان واگذار شده است.
قلمکاریان با بیان اینکه آثار ارسالی در بخش حرفه ای ( اصلی ) در قالب‌های مطبوعاتی بررسی می‌شود، تصریح کرد: آثار بخش ویژه یا جنبی در قالب‌های گزارش، یادداشت و مقاله، عکس، طنز و کاریکاتور و با همراهی نمایندگان حامیان این جشنواره داوری خواهد شد.
وی افزود: در بخش حرفه ای سه اثر بعنوان برترین انتخاب می شوند و در
در بخش ویژه نیز از هر موضوع از یک اثر تقدیر می‌شود و جوایز این بخش نیز با حضور حامیان جشنواره به برترین ها اهدا می‌ شود.
دبیر جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره از 25 خرداد آغاز شده است، 15 تیر امسال را آخرین مهلت ارسال آثار است و علاقه مندان باید آثار خود را از طریق پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس isfahan.pressfestival.ir، ارسال نمایند.
وی افزود: علاقه مندان به شرکت در بخش حرفه ‌ای می‌ توانند حداکثر در 2 رشته و در هر رشته با 2 اثر در جشنواره شرکت کنند.
قلمکاریان تصریح کرد: در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را بصورت تصادفی انتخاب و بقیه را حذف خواهد کرد.
وی زمان انجام داوری آثار این جشنواره را از 15 تا 30 تیر امسال اعلام کرد و افزود: آثار برگزیده 17 مرداد با برگزاری مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.
2093 ** خبرنگار و انتشاردهنده: اصغر دواتگر

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *